Rehber : Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları


Antalya Şehrindeki Ambalaj ve Yan Sanayi Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Ambalaj ve Yan Sanayi kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Ambalaj ve Yan Sanayi ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Ambalaj ve Yan Sanayi seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Ambalaj ve Yan Sanayi seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Ambalaj ve Yan Sanayi şehrini seçen üstte yer alır.


1 - DİZAYNPAK AMBALAJ     PR:-1
Firmamız 2010 yılında ANTALYA da kurulmuştur. Amaç piyasada tüketilen ambalaj ürünlerine ek olarak yeni anlayışlar, modern çözümler getirebilmektir. Bu anlamda firmamızdan tedarik edebileceğiniz ürünler; Antifoglu antifogsuz opp filmler, cpp film ve poşetler, gıda ve palet streçleri, muayene eldiveni, galoş, bone, koli bandı gibi sarf malzemeleri, baskılı baskısız her türlü termal, kuşe v. s etiketler.
http://www.dizaynpak.com.tr
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - BORDO ETİKET     PR:-1
BORDO ETİKET yılların tecrübesi ile kurumsal yapıda bir firmadır ve ağırlıklı olarak dokuma etiket , baskı etiket, bez baskı etiket, karton etiket , kağıt poşet imalatı üzerine hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren hızlı ve tutarlı bir büyüme içinde olmuş olan BORDO ETİKET (dokuma etiket, baskı etiket , bez baskı etiket, karton etiket v. s ) gibi neredeyse tüm etiket ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kapasitededir. Etiket denilince ön sıralarda olmayı hedef edinen BORDO ETİKET , etiket ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için sizi bekliyor.
http://www.bordoetiket.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Nehir Kağıtçılık     PR:-1
kağıt poşet, kağıt çanta, baskılı peçete, ıslak mendil, kolonyalı mendil, kağıt torba, antibakteriyel mendil, kraft poşet, peçete, renkli peçete, ambalaj kağıdı, kese kağıdı üretimi yapmaktadır. Şirketimiz 1974 yılından bu yana ilkeli çalışma prensipleri ile kısa sürede sektörün öncü kuruluşlerından biri olmayı başarmıştır. Sürekli değişen piyasa koşullarına uymak ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için ürün yelpazesini sürekli genişletmiş, her zaman kaliteyi en yüksek düzeyde tutmuş; ve ürettiği kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla piyasaya sürmeyi başarmıştır
http://www.nehirkagit.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - SAKURA AMBALAJ SAN.VE TİC.A.Ş.     PR:-1
Kurumsal bir firma olan SAKURA, Plastik ve kağıt ambalaj sarf malzemelerinin satışını sağlamaktadır. İthal ve yerli ürünleri ile güvenilir tedarikcinizdir. Türkiye\'nin tüm illerine hizmet vermektedir.
http://www.ambalajstore.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - uçan kutu     PR:-1
her türlü oluklu mukavva karton koli ve kutu, pizza kutusu, kaplamalı, selefonlu baklava ve lokum kutuları imalatı yapan firmamız 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır 0242 322 21 92 - 0242 311 64 94
http://www.ucankutu.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - MKM BOYA MAKİNA     PR:2
2007 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ BOYAMA KONUSUNDA DENEYİMLİ BİR FİRMA OLUP, MÜŞTERİLERİNE UYGULAMA, EKİPMAN VE BOYAMA MAKİNALARI İMALATI KONULARINDA HİZMET VERMEKTEDİR. MÜŞTERİLERİNİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA DOĞRU VE UYGUN ÇÖZÜMLER SUNMAKTADIR. UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ İLE AYNI SONUÇ İÇİN MÜŞTERİLERİNE ALTERNATİF ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEDİR. BOYA PÜSKÜRTME KONUSUNDA MÜŞTERİLERİNE DANIŞMANLIK HİZMETİ YAPMAKTADIR. ÜRÜNLERİNDE KALİTEYİ PROJE VE İMALAT AŞAMASINDA ÜRETMEKTE OLUP, MÜŞTERİLERİNE DOĞRU ÇALIŞAN ROBUST ÜRÜNLER SUNMAKTADIR. FİRMAMIZ BUNLARIN DIŞINDA, AMBALAJ VE GIDA DOLUM MAKİNALARI KONUSUNDA DA FALİYET GÖSTERMEKTEDİR.
http://www.mkmboya.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - rüzgar ambalaj oluklu mukavva koli kutu     PR:-1
firmamızda oluklu mukavva koli, kutu ürünleri yapılmaktadır. siz değerli müşterilerimize oluklu mukavva koli konusunda hizmet vermekten mutluluk duyarız. iyi bir ambalaj ürününüzün satışını kolaylaştırır.
http://www.ruzgarambalaj.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - VİSTA ETİKET VE BASKI ÇÖZÜMLERİ     PR:-1
ETİKET, TEKSTİL ETİKETİ, TABAKA ETİKET, BARKOD ETİKET, BARKOD, TEKNİK ETİKET, GÜVENLİK ETİKETİ, LASER ETİKET, A4 ETİKET, CAM ETİKETİ, DEĞİŞKEN DATALI ETİKET, METAL ETİKET, LEVHA, DAMLA ETİKET, KATALOG, KARTVİZİT, EL İLANI, AFİŞ, BROŞÜR, INSERT, CİLTLİ FORM, FATURA, İRSALİYE, ANTETLİ KAĞIT, DİPLOMAT ZARF, DAVETİYE, TAKVİM, DERİ ETİKET, DOKUMA ETİKET, BLOKNOT, KÜP BLOK, KUTU, DOYPACK AMBALAJ, KOLİ BANT, BASKILI POŞET, TAKVİYELİ POŞET, HOLOGRAM, KALEM, ANAHTARLIK, MAGNET, PROMOSYON, INDOOR, OUTDOOR, FUAR, TABELA, TOTEM, RİBBON, WAX RİBON, RESSIN, POLİETİLEN, POLİPROPİLEN, BARKOD YAZICI, FOLYO, TASARIM, GRAFİK, TERMAL, LAMİNE TERMAL, LAMİNASYON, ŞEFFAF PP, OPAK PP, OPAK PE, BASKI, TRİGNOMİ, 4 RENK, 8 RENK, ARKA BASKI, BOBİN, RULO, TABAKA, OFSET, FLEKSO, LETTERPRES, DIGITAL, SERİGRAFİ, KUŞE, VELLUM, ŞEFFAF TAŞIYICI, UV LAK, ULTRAVİYOLE LAMİNASYON, ŞEFFAF FİLM, NON PERM, AÇ KAPA ETİKETİ, ISLAK MENDİL ETİKETİ, METALİZE ETİKET, METALİZE PP, GÜÇLÜ TUTKAL, TUTKAL, ŞİFRELİ ETİKET, OTOMOTİV ETİKETİ, DUBLEX ETİKET, SANDWİCH ETİKET, FASTREY, ISIYA DAYANIKLI ETİKET, KOLİ ETİKETİ, PALET ETİKETİ, KARTON ETİKET, FİYAT ETİKETİ, ETİKETLEME MAKİNASI, KAĞIT, BARKDO YAZICI, BARCODE PRINTER, TSC 346M PLUS, TSC BARKOD MAKİNASI, TRANFER BASKI. TÜM BU İŞLER İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ
http://www.vistaetiket.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - polipak plastik karton bez çanta ambalaj sanayi     PR:1
firmamız ambalaj sektöründe 1991 yılından beri faaliyettedir. plastik poşet, karton çanta , pastane kutuları, bez çanta üretimi yapmaktadır. plastik poşet , karton çanta ve bez çanta ihtiyaçlarınız için bizi arayınız. bizden fiyat almadan poşet ve çanta yaptırmayınız
http://www.posetimalat.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - TUĞRA TİCARET     PR:0
tuğra ticaret olarak, medikal sarf malzemeler galoş bone, maske, kolluk, naylon kolluk, ribanalı kolluk, pet eldiven , muayene eldiveni, bağcıklı maske. lastikli maske, z katlama dispanser havlu, çöp torbası, ve temizlik malzemeleri, imalatı satış 0212 419 1560
http://tugraticaret.tr.gg
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - Dijital Klişecilik San.ve Tic.Ltd.Şti     PR:-1
Solvent Bazlı Dijital ve Analog Flexo Klişeler (1, 14-6, 35 mm arası) Su Bazlı Dijital ve Analog Letterpres Klişeler Metal Tabanlı Lak ve Alüminyum Tüp Baskı Klişeler Slikon Bazlı Metal Dijital Klişeler(0, 20 mm)
http://www.dijitalklise.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - çuval ce çıuval imalatı     PR:-1
Firmamız siz değerli müşterilerine çuval imalatı yapmaktadır. Firmamızın ürettiği ürünler; çuval, çuval imalatı, cuval, çuval ürünleri, ambalaj, tekstil çuvalı, inşaat çuvalı, kanaviçe çuval, big bag çuval, moloz çuvalı ile sınırlı değildir detaylı bilgiyi web sitemizden alabilirsiniz.
http://www.cuvalimalati.net
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - Ege Tedarik     PR:-1
Ambalaj sektörünün köklü firmalarında edindikleri tecrübeleri kurumsal bir çatı altında müşterilerine sunmayı hedefleyen Ege Tedarik ekibi, birçok farklı sektörde üretim yapan müşterilerinin her türlü ambalaj malzemeleri ve makineleri ihtiyacını en kısa sürede, en düşük maliyet ve en yüksek kalitede karşılamak için hızla gelişen global pazarı yakından takip etmektedir. Koli bantları, çift taraflı bantlar, baskılı koli bantları, maskeleme bantları, oluklu mukavva, styropor, karton ve plastik köşebent, baskılı -baskısız shrink film, baskılı-baskısız naylon torba, streç film, balonlu naylon, Pvc shrink film, poliolefin shrink film, bariyer film – vakum torbaları, plastik – polyester – kompozit çember ve aksesuarları gibi ürünü koruyan ve değer katan her türlü ambalaj malzemesinin yanında Otomatik koli bantlama makinaları, çemberleme makinaları, vakumlama makinaları, streç film makinaları gibi hızlı ve ekonomik üretime destek sağlayan ambalajlama ekipmanlarının satışını gerçekleştiren Ege Tedarik, müşterilerinin ambalajlama ile ilgili her türlü ihtiyacına yaratıcı çözümler sunmaktadır. Emeğin, üretimin ve zamanın değerini bilen firmamız, ölçek farkı gözetmeksizin tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet vermektedir.
http://www.egetedarik.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - Altar Endüstri Ürünleri Ltd.Şti,     PR:-1
Dünyanın en az tüketen ink jet yazıcısı. . . Hitachi ink jet yazıcıları, dünya devi Hitachi\'nin ink jet alanındaki 30 yılı aşan birikimi ile en ince ayrıntılarına kadar tamamen Japonya\'da ve Hitachi fabrikalarında üretilmektedir. Hitachi inkjet yazıcıları, sağlamlığı, düşük tüketim özellikleri ve asgari bakım gereksinimleri gibi ayırdedici özellikleri ile yıllardır uzakdoğuda pazarın bir numarası olma özelliğini devam ettirmektedirler. 2000\'li yılların başından bu yana da yazıcıların Amerika ve Avrupa\'da satışları başlamış ve kısa sürede dünya pazarında hızla yaygınlaşmıştır. 2006 yılından itibaren de Türkiye\'de Altar distribütörlüğü ile sunulmaktadır.
http://www.altareu.com.tr
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - Ekip Firma Baskılı Karton ve Bez ÇantaTanıtım Hizmetleri     PR:-1
Bez çanta, karton çanta, naylon poşet gibi ambalaj ürünleri artık günümüzde, müşteriye satılan malın, mecburiyetten bir torbaya konup verilmesinin ötesinde, bir tanıtım malzemesi, markaya ve satılan ürüne katılan artı bir değer olarak ifade edilmektedir. Her ne kadar da sattığımız ürüne cuzide olsa ek bir maliyet getirsede, tanıtım gücü çok yüksek bir promosyon görevini üstlenmektedir. Bu nedenle sattığımız ürünün değeri ölçüsünde, üzerinde logomuz, firma adımız ve hatta adresimizin yer aldığı güzel bir ambalajla ürünü sunmak isteriz. Bez çanta ve karton çanta imalatını, çeyrek asırlık reklamcılık deneyimimizle gerçekleştiriyoruz. Baskı ve promosyon sektöründeki uzun yıllara dayalı çözüm ortaklarımızla, bugüne taşıdığımız iş tecrübemizi, internet aracılığıyla bölgesel sınırları kaldırarak tüm yurt çapına taşıma kararı almamızın üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, bugün geldiğimiz noktada ne kadar isabetli karar aldığımızı görüyoruz. Grafik tasarım, baskı ve tekstil atölye ekibimizle, firma baskılı karton ve bez çanta imalatında farklı ürünleri ekonomik ve kaliteli bir şekilde sunduğumuzu düşünüyoruz. Referans listemiz bu konudaki haklılığımızı yansıtıyor.
http://www.ekipcanta.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Etiket ve Ambalaj Üretim San. Tic.     PR:-1
Şirketimiz İstanbulda ve Tüm Türkiye geneline her türden etiket üretebilmektedir. Günlük 5. 000. 000 Adet üretim kapasitesi ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Rulo etiket, Metal Etiket, Tekstil Etiketleri, Özel Gıda ve İçecek Etiketleri, kozmetik Etiketler.
http://www.urunetiketi.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - Özgünen Plastik Ambalaj Sanayi ve Tİcaret Limited Şirketi     PR:-1
Firmamız endüstriyel üretimin gerektirdiği modern makine ve ekipmanlara sahiptir. Kurulduğu günden günümüze her zaman işinde uzman bir ekiple çalışmaktadır. Ürünlerimiz; Taşıma torbaları, bakkaliye torbaları, market ve mağaza çantalarıdır. Yeni pazar arayışları ile daha da büyümeyi hedefleyen firmamız, dünya pazarlarında adını duyurmaya ve bu pazarlarda yer almaya kararlıdır. Aktif satış ekibimiz ve tüm bölgelerdeki bayilerimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız bünyesinde Özgünen, Özlem, Gazioğlu ve Uğur Böceği markalarının tescilleri bulunmaktadır. Amacımız kaliteli üretim yapmaktır.
http://www.ozgunenplastik.com.tr
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - Uğur Özberkit     PR:-1
ambalaj - kırtasiye malzemesi imalatı - pvj ambalaj - kalem - çakmak - etiket - ruhsat kabı - klasör - karton - kağıt - ajans - katalok - kartela - ambalaj - kırtasiye malzemesi imalatı - pvj ambalaj - kalem - çakmak - etiket - ruhsat kabı - klasör - karton - kağıt - ajans - katalok - kartela - ambalaj - kırtasiye malzemesi imalatı - pvj ambalaj - kalem - çakmak - etiket - ruhsat kabı - klasör - karton - kağıt - ajans - katalok - kartela - ambalaj - kırtasiye malzemesi imalatı - pvj ambalaj - kalem - çakmak - etiket - ruhsat kabı - klasör - karton - kağıt - ajans - katalok - kartela ambalaj - kırtasiye malzemesi imalatı - pvj ambalaj - kalem - çakmak - etiket - ruhsat kabı - klasör - karton - kağıt - ajans - katalok - kartela -
http://www.ozberkit.net
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - DORUK AMBALAJ     PR:0
Koli bantlama, Koli çemberleme, Palet streçleme, Torba ağzı yapıştırma makineleri satış ve satış sonrası teknik destek ile ambalaj sektöründe İzmir de yer almaktayız.
http://www.dorukambalaj.net
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - SEÇKİN POŞET AMBALAJ     PR:0
OPP, CPP, ALÜMİNYUM TRİPLEKS FOLYO SATIŞI, HİJYENİK KOLONYALI MENDİL İMALATI, LÜKS KARTON POŞET İMALATI YAPILIR.
http://www.seckinposet.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - özberkit     PR:2
Özerkit Firmaıs bircok imalatçı firmanın matbaa etiket yediki parça malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktadır bunun yanında hediyelik toptan eşya satışı yapmaktadır
http://www.ozberkit.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - Dadaşlar Ambalaj Palet San.Tic.ltd.Şti.     PR:0
Firmamız 1992 Yılında Çeşitli Alanda palet üretmek üzere İzmir Pınarbaşı ‘nda kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet anlayışını sürekli geliştiren Firmamız bugün sahip olduğu kalite ve iş gücüyle 0025 Sertifikalı EUROPALET, CP Tip Palet ve Özel Tip Palet üreticisidir.
http://www.dadaslarpalet.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - Kütahya Ambalaj     PR:0
1996 yılında oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyete başlayan Kütahya Ambalaj, ülkemizin en önemli markalarından biri olan Kütahya Porselen bünyesinde yer almaktadır. Günümüzün en ileri teknolojisine sahip BOBST grubu flexo baskı, kesim ve katlama-yapıştırma makine parkurunda her türlü standart ve özel kesim ambalajı üretme yeteneğine sahiptir. Flexo baskılı dış ambalaj üretim hattında yüksek kaliteli baskı, klasik ve özel kesim ile katlama yapıştırmalı veya dikişli kutu imalatının yanında çeş
http://www.kutahyaambalaj.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - LABTEK     PR:0
kağıt karton oluklu mukavva tissue ambalaj sanayiinde kullanılan test cihazları pazarlama montaj servis eğitim hizmetleri
http://www.labtektr.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - İSTANBUL MASURA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:2
ürünlerini bobin halinde sarım yapan, imalat sektörlerine bobin göbeği, karton masura, karton rulo, mihver boru, nüve gibi adlarla bilinen ara mamul imalatı. . .
http://www.istanbulmasura.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - EMRE KLİŞE BASKI REKLAM İNŞ.GIDA.TURZ.SAN. ve TİC.LTD.     PR:0
Cyrel Klişe - Magnezyum(Çinko) Klişe - Film Çıkışlar- Dijital Klişe - Grafik Tasarım - Desen -Fotopolimer . . 1990 Yılında kurulan firmamızın amacı kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sektörümüzün tartışmasız lideri olmak için çalışmakta ve müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermemekteyiz.
http://www.ivedikosb.org.tr/emreklise
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - 3 gen reklam tanıtım ambalaj     PR:0
2003 yılında Ankara' da firma baskılı, siparişe dayalı Ambalaj malzemeleri üretmek ve pazarlamak amacıyla kurulmuş olup, bugüne kadar kesintisiz olarak faaliyetini sürdürmüştür. Şirketimiz İlk Kuruluşundan Bugüne kadarki süre içerisinde iki ana başlık altında faaliyet göstermiş olup; bunlar Plastik ve Kağıt Ambalaj Malzemeleri ile yardımcı malzemelerdir.
http://alisverisposeti.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - KARDELEN OLUKLU MUKAVVA VE AMBALAJ SANAYİİ     PR:1
firmamız oluklu mukavva ve karton koli imalatı ve satışı yapmakta olan bir firmadır imalatını yapmakta olan ürünlerimiz dopel koli iri dalga koli ince dalga koli kesimli kutular lahmacun kutusu pide kutusu pizza kutusu gniş makine parkurumuzla siz müşterilerimize zamanında ve yerinde teslim hizmetini ilke olarak benimsemiş durumdayız
http://kardelenoluklumukavva.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - SENTEZ LAZER KUTU BIÇAKLARI     PR:0
MATBAA KUTU BIÇAKLARI ÜRETİMİ , KUTU, ETKET, KOLİ, CONTA, PVC, VAKUM AMBALAJ, OTO PASPAS, TEMİZLİK BEZİ, VİLEDA TEMİZLİK BEZİ , FREKANS, DEİ, AYAKKABI, TERLİK, EVA, SÜNGER, ZIMPARA, KUMAŞ VB GİBİ KESİM KALIPLARI ÜRETİMİ YAPMAKTA OLAN KURULUŞUMUZ 38 YIILIK DENEYİMİ TOPLAM 1150 M2 LİK İSTANBUL VE BURSADA Kİ ÜRETİM PARKURLARI İLE HİZMET VERMEKTEDİR
http://www.sentezlazer.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - DOĞUŞ ETİKET     PR:0
Kuşe, Opak PP, PE, Şeffaf, Metalize, Polyester gibi kağıt cinslarine, günde 20. 000 metrekare kapasite ile, 6 (ön)+ 1 (arka baskı) renk baskı yapabilmekteyiz.
http://www.dogusetiket.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

31 - loman ambalaj     PR:0
opp, cpp, bopp, hdpe, ldpe, hammaddelerinden ambalaj malzemeleri imalatı, kendinden yapışkanlı t, bantlı poşet, kulplu, takviyeli el geçmeli poşet imalatı, ipli karton çanta imalatı laminasyonlu gıda ambalaj malzemeleri, kilitli torba,
http://www.lomanambalaj.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

32 - TERMOKAR SOĞUTMA     PR:0
Termokar Sogutma 1997 yılında soğutma sistemleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Yılların verdiği tecrübeyle, kalite, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası sağladığı teknik servis hizmetleri ve firma garantisi ile her gecen gün sektörünün öncü firmaları olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamızın faaliyet alanları paket tip chiller su soğutma sistemleri, kapalı devre su soğutma sistemleri (termokonvektör), Aksiyal fanlı su soğutma kuleleri, endüstriyel soğutma sistemleridir. Firmamız b
http://www.chillersusogutma.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

33 - Sedefambalaj     PR:0
1999 yılından beri falıyet gösteren şirketimiz kendi alanında ilk olması itıbariile kollii imalatı sektöründe hızla ilerlemektedir sizlerle calışmak bizi memnun kılacaktır. Tel:0212 4860077
http://sedefambalaj.blogcu.com
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

34 - TUKA BASKI AMBALAJ VE SAN. LTD. ŞTİ.     PR:0
Firmamız, baskılı ya da baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimi; özel kullanım alanlarında, barkod yazıcılarda, kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını bölgesel satış politikaları ile Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir. Henüz güvenilir servisimizin hazzını tatmadıysanız, sizi artan mutlu müşteri portföyümüze katılmaya davet ediyoruz.
http://www.tukabaski.com.tr
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

35 - FORPAK END.AMBALAJ LTD.ŞTİ.     PR:0
Firmamız ihracat yüklemelerinde kullanılan Kraft ve PP / Çuval Hava Yastıklarını üretmektedir. Bunun yanısıra her türlü ambalaj malzemeleri ve ekipmanları sağlayıcısıdır.
http://www.forpak.com.tr
Antalya Ambalaj ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.