Rehber : Endüstriyel Ürünler : Tutkal ve Yapışkan Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Tutkal ve Yapışkan Firmalarının Listesidir.

1 - MİTREFİX yapıştırıcıları    PR:3
7 sektöre 127 değişik yapıştırıcı tutkal temizliyiciler teknik kimyasallar üretip satan kuruluşumuz 16 ülkeye ihracat yapmaktadır.
http://www.mitrefix.com.tr

2 - ALCON Kimya Sanayi    PR:2
Çeşitli Endüstriyel yapıştırıcılar ve ot bakım ürünleri imalat ve pazarlama. Sıvı conta, japon, oto, bakım, subap alıştırma macunları, silikon, cyanoacrilat
http://www.alcon.com.tr

3 - ERDESİ Dış Tic.Ltd.Şti.    PR:0
Endüstriyel Yapıştırıcılar konusunda faaliyet göstermektedir . UV ışık ile kuruyan yapıştırıcılar, Akrilik yapıştırıcılar, Metal yapıştırıcılar, Anaerobik yapıştırıcılar, (Civata sabitleyiciler, Rulman sabitleyiciler, Boru sızdırmazlıkları, Contalama), Cyanoakrilat yapıştırıcılar (Hızlı kuruyan Japon yapıştırıcıları), RTV1 Grubu Silikon Contalama ve sızdırmazlık malzemeleri, Metal Dolgulu epoksi tamir macunları ve projelerinize özel yapıştırıcı tasarımı.
http://www.erdesi.com

4 - ERÇEN TUTKAL SANAYİ LTD ŞTİ    PR:-1
Masura tutkalları, Laminasyon Tutkalları, Köşebent Tutkalları, Koli Yan ve Dip Yapıştırma Tutkalları, Uç Kapama Tutkalları. . . 36 yıldır yenilikçi, araştırmacı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile müşterilerine dürüstlük ilkesi doğrultusunda hizmet veren Erçen Tutkal Sanayi, piyasanın lideri konumundadır.
http://www.ercentutkal.com

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Tutkal ve Yapışkan Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.