Rehber : Ormancılık ve Yan Ürünleri : Sunta ve Kontraplak Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Sunta ve Kontraplak Firmalarının Listesidir.

1 - ARG Orman Ürünleri    PR:5
plywood kontraplak osb playwood
http://www.argticaret.com

2 - Sernak Orman Ürünleri A.Ş.    PR:5
Her türlü plywood, kontraplak, mdf, osb, sunta, kereste, lambri ve h20 ahşap kiriş ihtiyacınıza yüksek kalite ve uygun fiyatla karşılık veriyoruz.
http://www.sernak.com

3 - ERNA YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.    PR:3
www. erna. com. tr
http://www.plywoodturkey.com

4 - sunta, suntalam, mdflam, kereste, kontrplak, kontrtabla, ebatlama, kurutma    PR:3
tüm ağaç mamüllerimizle, sınırsız hizmetimiz ve türkeyinin her noktasına ulaşım ağamazla hizmetinizdeyiz.
http://veziragac.com

5 - BAYOU ORMAN ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ    PR:3
İnşaat, Mobilya ve Otomotiv sektörü için dünya çapında tedarik.
http://www.bayou-holz.de

6 - Anadolu Üçler Orman Ürünleri Tic.Ltd.Şti    PR:2
Firmamız 1978 yılından buyana geniş stok, cazip fiyat ve mutlak müşteri memnuniyeti ile orman ürünleri sektöründe hizmet vermektedir sunta, suntalam, mdf, mdflam, kontraplak, kapak profili, kapı paneli, osb, pvc
http://www.anadoluucler.com

7 - Yıldırım Kardeşler Orm.Ürün.Tic.San.ve Paz.Ltd.Şti.    PR:1
Yıldırım Kardeşler Orman Ürünleri, Plywood, Kontraplak, Plywood Beton Kontraplağı, Plywood Kalıplık Filmli Kontraplak, Plywood Kalıplık Flimli Kontraplak, Plywood Kalıplık Filmsiz Kontraplak, Plywood Kalıplık Flimsiz Kontraplak, Plywood Kontra, Plywood Kontraplak, Plywood Beton Kontraplağı, Yıldırım Kardeşler Orman Ürünleri
http://www.plywood.gen.tr

8 - Yıldırım Kardeşler Orm.Ürün.Ltd.Şti.    PR:1
* Firma olarak amaç ve hedefimiz, tüm orman ürünleri kullanıcılarına, mobilya ve dekorasyon üreticilerine ve son kullanıcıya en kaliteli ürünleri sunmak ve en kaliteli hizmeti vermektir. Aşağıdaki belgelerden de anlaşılacağı gibi kalitemiz ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Belgesi ile kanıtlanmış bulunmaktadır. Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız ithal ürünlerimizin Marka Tescilleride alınarak sektördeki Kalite Standartlarını ve Markalaşmayı gerçekleştirdiğimiz belgelenmiştir. * Müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayacak ürünler sunarak ilk tercihleri olacağız. * Çalışmalarımızın sürekli gelişimi için eğitimlerini destekleyerek takım bilinci ile çalışmalarını sağlayacağız. * Ulusal ve uluslararası pazarlarda payımızı ve rekabet gücümüzü sürekli arttıracağız. * Ürünlerimiz tasarımında, Üretimde ve müşterilerimize sunumda yasaların, mevzuat ve müşteri şartlarının gereklerini yerine getireceğiz. * Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize daima adil ve dürüst davranacağız. * ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'nin şartlarını yerine getireceğiz ve gerekli kaynakları imkanlarımız doğrultusunda sağlayarak etkinliğini sürekli iyileştireceğiz.
http://www.yildirimkardesler.com.tr

9 - ERBAA KAPLAMA SANAYİ LTD.ŞTİ.    PR:0
OTOMOTİV SEKTÖRNE YÖNELİK KONTRPLAK İMALATI. GENELLİKLE OTOBÜSLERİN TABAN VE TAVANLARINDA VE SAVUNMA SANAYİİNE YÖNELİK YAPILAN ARAÇLARDA KULLANILMAKTADIR.
http://www.erbaakaplama.com.tr

10 - MAYA ORMAN ÜRÜNLERİ    PR:0
köşe profili, pvc kenar bandı, mdf kapı, panel kapı, sunta lam, mdf lam, parke, kulp, askı, düğme, ayak, plywood, kalıp yağı, kenar boyası, tayrot, somun, ayna, çiroz, çiroz anahtarı, osb, h-20, döküm su tutucu, plastik paspayı, teleskopik dikme, tayrot borusu ve hunisi.
http://www.mayawood.com

11 - tamer direkci    PR:0
ORMAN ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ. ÜRÜNLERİMİZ ARASINDA KERESTE PLYWOOD OSB YONGA LEVHA KÖMÜR VE ŞINGIL BULUNMAKTADIR. 0-342-2350163
http://www.cemildirekci.com

12 - SAHİL ORMAN ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.    PR:0
SUTA SUNTALAM MDF MDFLAM AMERİKAN KAPI PANELİ AHŞAPKAPLI PANELLER MASİP PANEL HIRDAVAT KULPLAR KAPI KOLLARI RAY MENTEŞE
http://www.sahilorman.com

13 - IZMIRYILDIZ ORMAN URUNLERI LTD.STI.    PR:0
VENNI HIGH GLOSS MDF URUNLERIMIZ 16 RENK CESIDI VE TRANSFER BASKILARIMIZLA TUM MUSTERILERIMIZIN BEGENISINE SUNULMUSTUR. URUNLERIMIZI www. venni. com. tr ADRESINDEN KOLAYCA INCELEYEBILIRSINIZ.
http://www.venni.com.tr

14 - BALCIOĞLU MÜM.ARŞ.TAT.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (ADANA)    PR:-1
PLYWOOD(SVEZA), OSB, SHİNGLE, MEBRAN, CAMYÜNÜ, TAŞYÜNÜ VE 600 ÇEŞİT ÜRÜNLE TOPTAN HİZMET VERMEKTEYİZ. ULKEMIZIN TUM BOLGELERINE HIZMET VERMEKTEYİZ. 5 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZLE YAKLAŞIK 1000 SATIŞ NOKTAMIZLA YURTİÇİ VE YURT DIŞINA HİZMET VERMEKTEYİZ.
http://www.balcioglu.com.tr

15 - Group Enerji Plywood    PR:-1
Plywood ürünleri ithalatı ve satışı İnşaat kalıplık plywood 2500x1250x18mm 2500x1250x21mm ebatlarında Group Enerji 2007 senesinde 20 yıllık bir tecrübe ve yerel-uluslararası pazar bilgisinin sonucunda Demir Çelik , İnşaat Malzemeleri, Enerji sektörlerinde faaliyet göstermek üzere Ömer Feyzoğlu tarafından kurulmuştur. İnşaatlarda kullanılan Nervürlü İnşaat demiri, Çelik Hasır, Demir çelik , kaba yapı inşaat malzemelerini son kullanıcıya teknik destek beraberinde ve internet teknolojilerini malzeme dağıtım ağında kullanarak ekonomik olarak sunmayı hedeflemektedir. Bununla beraber Araştırma ve geliştirme bölümünde yeni ürünler tasarlayarak bunların üretimini gerçekleştiriyoruz. Yeni patenti alınmış ürünlerimiz beton çit direkleri hazır etriyeleri ve vakum kurutma makinalarıdır. Bünyemizde makina ve inşaat mühendisleri çalışmaktadır. Demir fiyatları ve demir fiyat endeksi iktisatçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. İthalat konusunda matbaa sektörünün otokopi bobin ihtiyaclarını karşılamak üzere Çin menşeyli otokopi ithalatı yapmaktadır.
http://www.plywoodfiyatlari.com

16 - KARTAŞ KONTRPLAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.    PR:-1
1985 yılında Çapraz ailesi tarafından Kastamonu ili Araç ilçesinde 10 bin m² arazi üzerine inşaatına başlanan Çaprazlar Orman Ürünleri ve Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. , ilk olarak 1987 yılında üretime geçti. Çaprazlar Orman Ürünleri ve Mobilya San. Tic. Ltd. Şti’iken 1995 yılında şirketin devrinden itibaren KARTAŞ KONTRPLAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak değişen firmamız, büro koltuk kontrplağı(formlu kontrplak) ve papel imalatı yaparak 3\'ü teknik personel olmak üzere toplam 30 çalışanıyla hizmet vermektedir.
http://www.kartaskontrplak.com.tr

17 - Ankara plywood kontrplak ahsap market    PR:-1
Ankaradan tüm Türkiye\'ye plywood ve kontrplak ürünleri en uygun fiyata bölgenin en büyük ahşap yapı marketinde. Plywood, yerli pleymut, kalıplık plywood, kayın kontrplak, marin kontraplak, suya dayanıklı kontra, kavak konraplağı, egzotik marin kontraplak ürünleri her kalınlık ve ölçüde hizmetinizdedir.
http://www.ankaraplywoodfiyatlari.com

18 - METEHAN İSKELE KALIP SİSTEMLERİ    PR:-1
TELESKOP DİREK, SAÇ PANO, SIVA İSKELESİ, PLYWOOD, HURDA, VB ALIM SATIMI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZ GERİ DÖNÜŞÜMÜ SAĞLAYARAK SEKTÖRE KATKIDA BULUNMAKTADIR. . . . 2002 yılında kurulmuş olan firmamız doğru güvenilir çalışmayı kendine prensip edinmişdir. . yapacak olduğuz alışverişlerimiz şimdiden hayırlı olsun
http://www.metehaniskele.com

19 - Maraş Mobilya Atölyesi    PR:-1
Kendi ortamınıza ve kendi ihtiyaclarınıza yönelik mobilyalara mı ihtiyac duyuyorsunuz ? MARAŞ MOBİLYA olarak isteğinizi yerine getirebilmek için hizmetinizdeyiz. . . Kendi tarzınızı yansıtmak ve ihtiyaclarınıza göre ev dekorasyon için doğru adrestesiniz. . . Maraş Mobilya, sadece hayal et (just imagine) felsefesiyle kişiye özel özgür yaşam alanları meydana getiriyor. 15 senelik bilgi birikimi ile Maraş Mobilya; genç odasından, yatak odasına, oturma odasından yemek odasına kadar tüm ürünlerini ince işçilikle birlikte günümüz teknolojisini kullanarak üretim yapıyor .
http://marasmobilya.com/ana-sayfa.html

20 - TAY-RA ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.    PR:-1
1995 yılından beri orman ürünleri sektöründe ham madde satan firmayız. Sunta, suntalam, mdf, mdflam, kontrplak, pvc profil, osb, playwood, hıgh gloss sunta ve mdf, parlak sunta, parlak mdf, boy kapak ürüm kalemlerimizdir.
http://www.tayra.com.tr

21 - BAYCAN MOBİLYA VE ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİC LTD ŞTİ    PR:-1
PANEL EBATLAMA VE PVC UYGULAMA İŞLEMLERİNİZ SIFIR HATA VE SIFIR FİRE İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İKİTELLİ KERESTECİLER SİTESİ 7 BLOK NO:32-32 ADRESİNDE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ. SUNTALAM VE MDFLAM ÇEŞİTLERİMİZ STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR.
http://www.baycanmobilya.com

22 - DELEN ORMAN ÜRÜNLERİ    PR:-1
Her türlü orman ürünleri ve aksesuarları satışı ile İkitelli OSB, Keresteciler Sitesi 11.Blok No:11 Başakşehir/İstanbul adresinde hizmetinizdeyiz. Mdf, Sunta, Print, Parke, Kapı, High Gloss Panel, Acrylic Panel, Kereste, Kaplama, Papel, Kapı Sereni, Plywood, Osb, Kontraplak. www.delenorman.com.tr bilgi@delenorman.com.tr
http://www.delenorman.com.tr

23 - BAYOU    PR:-1
Bayou Plywood olarak Avrupa ve Deniz aşırı ülkelerden tedarikini yapdığımız, Plywood, Kontrplak, H-20 Ahşap Kiriş, OSB Levha, Masif panel, Kontrtabla ürün çeşitlerimizle, kalitede en uygun fiyat politikasıyla, iş ortaklarınız olarak daima yanınızdayız
http://www.bayou.com.tr

24 - Ersev Yapı Sanayi    PR:-1
1995 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek maksadıyla Ankara’da kurulan “ERSEV YAPI” şirketimiz, aynı yıl Bulgaristan’da bulunan “Lessoplast PLC” fabrikasından Fenolik Film Kaplı Kontrplak (Plywood) ithalatına başlamıştır. Hızlı ve emin adımlarla ilerleyen şirketimiz çok kısa bir süre içerisinde sektöründe önemli bir pozisyona ulaşmıştır. Artan iş hacmimizi ve inşaat sektöründen gelen olumlu tepkileri göz önünde bulundurarak, 2000 yılında yine Ankara’da “İRFAM YAPI” yı kurduk. 2004 yılı itibarıyla İstanbul İkitelli Keresteciler Sitesi’nde bulunan depomuzdan teslim ettiğimiz ürünleri 2009 yılı itibarıyla İstanbul Yenibosna’da bulunan antrepodan teslim etmeye başladık. Böylece Türkiye’nin her bölgesine hem kolayca ulaşabilmekte, hem de tam zamanında istenen miktarda malzeme teslim edebilmekteyiz. Kaliteli hizmet ve zamanında teslimat ilkelerine sadık kalarak ithal ettiğimiz ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İnşaat sektöründeki gelişmelerin takipçileri ve öncüleri olan “ERSEV YAPI” ve “İRFAM YAPI” ithalat hacimlerini her geçen yıl arttırarak, bünyelerine sürekli yeni malzemeler ekleyerek, hızlı ve kararlı adımlarla ilerlemeye devam etmektedirler.
http://www.ersevyapi.com

25 - ANKARA KAPAK    PR:-1
Kurulduğu 2006 yılından bu yana sektördeki firmamız teknolojinin ve estetiğin hızla geliştiği dünyamızda rekabet gücüne sahip olmanın gerekliliğine inanıp hizmet vermeyi ilke ve amaç edinmiştir. balon kapak, laminat kapak, membran kapak, pvc kapak, pres kapak, membrane kapak, vakum kapak, mobilya kapağı, mutfak kapakları, banyo kapakları, hazır kapak, membran, kartela
http://www.ankarakapak.com

26 - NEJAT TEZOL OĞULLARI ORM.ÜRÜN SAN.TİC. A.Ş    PR:-1
Firmamız Orman Ürünleri Sektöründe faaliyetlerini 90 Yılı aşkın bir zamandır sürdüren her türlü Kontrplak, Kereste, Ahşap, Sunta, Mdf, Suntalam , Mdflam, gibi ürünleri toptan ve perakende olarak müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Adapazarı-Akyazı Kereste Fabrikamızda da Fırınlı Kayın-Meşe-Göknar-Çam-Dişbudak gibi kerestelerin imalatı ve totan satışı yapılmaktadır.
http://www.nejattezologullari.com

27 - Öztürk Kontraplak Ahşap Ürn.Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti    PR:-1
Firmamız 2005 yılında İstanbul Anadolu yakasında Yakacık semtinde kurulmuş olup faaliyet alanları içerisinde marin kontrplak, kontraplak, Kayın marin kontrplak, çam marin kontrplak, Osb, kavak kontrplak, Su kontrası, Ekopan ve Plywood satışı bulunmaktadır. Amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa zamanda müşterimizin hizmetine sunmaktır. Bu bağlamda firmamızın çalışmaları daha kaliteli ve daha hesaplı malzemeyi tüketicinin hizmetine sunma ilkesiyle devam etmektir.
http://www.ozturkkontrplak.com

28 - PLUSWOOD YENİ NESİL TAHTA    PR:-1
PlusWood ile evlerinizin, işyerlerinizin, otellerinizin güzelliğine güzellik katın. Ahşap ürünler kullanmayı isteyip de kullanamadığınız tüm alanlar için PlusWood\' un eşsiz imkanlarından siz de faydalanın. Artık tahtayla yapacağınız işlerde tahta sizi sınırlamaktan çıksın. Geniş kullanım alanları sayesinde dilediğiniz ıslak ve kuru zeminler de rahatça kullanabileceğiniz yeni nesil ürünü siz de keşfedin. Yeni nesil bu tahtanın fiziksel ve mekanik özellikleri açısından muadil örneklerine göre birçok konuda önemli avantajlar sunmaktadır.
http://www.pluswood.com.tr

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Sunta ve Kontraplak Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.