Rehber : Organize Sanayi Siteleri : Serbest Bölgeler Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Serbest Bölgeler Firmalarının Listesidir.

1 - KOBİDER    PR:4
küçük ve orta boy işletmelere develt desteklerinden yararlanmalarına ve bunun gibi hizmetlerde bulunmak
http://www.kobider.org.tr

2 - saadetpiko    PR:-1
PİKO YAPILIR, KINA GECESİORGANİZASYONU YAPILIR BİNDALLI KİRALANIR, MASA DÜZENİ YAPILIR, SANDALYE GİYDİRİLİR, KIR DÜĞÜNÜ, SÜNNET ORGANİZASYONU İTİNA İLE YAPILR •ADRES: HASIRHAN PASAJI KAT : 1 NO: 84 / ERZURUM • •TELOFON: 0442 213 29 82
http://www.saadetpiko.tr.gg

3 - Kapart Endüstriyel ve Estetik Ürünler LTD.ŞTİ.    PR:-1
1997 yılında kurulan firmamız; Anıt heykeller, saat kuleleri, rölyef (kabartma) , logo , Atatürk heykelleri, maket çalışmaları, promosyon heykeller yapımında faaliyet göstermektedir. Her boy çalışma mümkündür.
http://www.kapart.com.tr

4 - paşa ajans mat.müc.kartela.san.tic.ltd.şti    PR:-1
kartela imalatında hızlı temiz ve kaliteli mal hizmeti sunmaktayız firmamız ürünlerini tamamen kendi imalatı olup sizin için en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz ayrıca gri karton imalatında çok önemli bi rol oynamaktadır tamamen geri dönüşüm kağıtların üretilen türk malı ürünler yapmaktayız. .
http://www.pasaajans.com

5 - Aserpol    PR:-1
Aserpoll Fiberglass 5 yılı aşkın çalışmaları sonucunda deneyimi ve tecrübesiyle fiberglass konusunda gerek yurtiçi gerek yurtdışı üretim ve satış bilgilerini bir araya getirerek uzman kadromuzla fiberglass imâlatı yapmaktadır. Fiberglass çalışma alanlarımız, isteğinize bağlı model çalışmalarımız ve ürünlerinize bağlı model çalışmalarınızda mevcuttur. Çocuk oyun makinası grupları, Otomotiv fiberglass kaporta aksamları , İnşaat kalıp kasetleri, Tekne ve yat çalışmaları , Çöp konteynerleri, Aydınlatma direkleri, Kuyumcu vitrin manken stantları, Fiberglass çiçek saksı modelleri , Tünel kalıpları, Özel üretim üç boyutlu kalıpları ve buna benzer model çalışmaları yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
http://www.aserpol.com

6 - güner vinç    PR:-1
firmamız 1994 den beri edirne kiralık vinç hizmeti olarak çalışmaktayız. amacımız siz değerli müşterilerimize güvenli ve tehlikeden en uzak bir şekilde hizmet etmek en büyük gayemizdir edirne vinç kiralam edirne sepetli vinç hizmetleri edirne kıralık platform sepet
http://www.gunervinc.com.tr

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Serbest Bölgeler Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.