Rehber : Endüstriyel Ürünler : Sanayi Buzdolapları Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Sanayi Buzdolapları Firmalarının Listesidir.

1 - Endüstriyel Mutfak Makineleri -Su Sebili Çay Kahve Makinaları Sıcak Soğuk su dispenseri Cay Kahve Ma    PR:3
Endüstriyel mutfak ve pastahanelerde kullanılan bütün cihazların; su sebili, mikser, buz, bulaşık, çay, kahve-çamaşır makinası, expresso, fırın, buzdolabı, ızgara, kuzine, ocak, şerbetlik, tost, hamburger, sosislik, hamur yoğurma ve ev cihazları satış – taahhüt hizmetlerinin verilmesi, deterjan ve yedek parça-elektrik malzemesi satışı – tamir, servis ve periyodik bakım hizmetleri
http://www.mutfakmalzemeleri.com

2 - gapso soğutma    PR:1
soğutma sistemleri(soğuk hava depoları, cihazları. . . ) ve market ekpmanları(şarküteri ve sütlük reyonları. . . )
http://www.frigosar.com

3 - sahra soğutma sanayi    PR:0
eskişehirde 1978 yılından beri sanayi tipi ticari buzdolabı imalatı yapmaktayız ürünlerimiz; market reyonları sütlükler teşhir vitrinleri kuruyemiş ısıtıcıları buzhaneler ekmek dolapları balık teşhir tezgahları vb.
http://www.eskisehirsahrasogutma.com

4 - ALİSA ENDÜSTRİYEL MUTFAK VE SOGUTMA    PR:-1
sanayi buzdolapları imalat montaj tamır ve bakım yapılır. sütlük, buzhane, tezgah dolabı, market dolabı, mork, pastane dolapları, paslanmaz mutfak ekıpmanları ımalatımız vardır, müşteri isteginde özel ölçüler imal edilir
http://www.alisasogutma.com

5 - ankara sogutma    PR:-1
Ankara Soğutma olarak kuruluşumuzdan bu yana düzenli ve titiz bir çalışma anlayışı sergilemekteyiz. Firmamız insan hayatını kolaylaştıracak çözümler bulmayı ve üretmeyi ilke edinmiştir. Ankara Soğutma ürettiği ürünlerde mükemmele ulaşmayı hedefleyerek çağdaş bir çizgide ürünler tasarlamış ve tesisler kurmuştur. Firmamız her geçen gün bünyesine yeni ekipmanlar katarak hep daha yenilikçi ve kullanışlı ürünler üretmeye devam etmektedir. Pişirme Üniteleri, Soğuk Üniteler, Hazırlık Ekipmanları, Fast Food ve Cafe Ekipmanları, Fırınlar, Bulaşıkhane Üniteleri, Servis Arabaları ve daha binlerce çeşit ve özel sipariş ürünler ile hizmet vermekteyiz. Ankara Soğutma olarak, yenilikçi yaklaşımlar ve sorunlarınıza çözüm bularak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir.
http://www.ankarasogutma.net

6 - Piramit Sogutna Sanayii    PR:-1
Sütlük, kasap, şarküteri, pasta, italyanpasta, sogukoda, mezelik, manav, kuruyemiş, tezgah, morg, buzhane, depolusütlük imalatı, depolu tezgah imalatı, restoran üniteleri, yemek fabrikası soguk depolama ekipmanları, sogutma sistemleri, sogutma ve sanayi tipi buzdolabı imalatı.
http://www.piramitsogutma.com.tr

7 - saykar buzdolabı san tic ltd şti    PR:-1
2012 yılında kuruluşunun 20. yılını kutlayan SAYKAR, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Gıda Muhafaza sektörlerinde faaliyet gösteren bir firmadır. Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiş ve bunların yanı sıra önvü konumunu her zaman korumuştur.
http://www.saykarsogutma.com

8 - Tokeller    PR:-1
Tokeller Mutfak, konusunda Türkiye’nin LİDER firmalarından biridir.Tokeller 1987’den günümüze Türkiye’de profesyonel mutfak tasarımlarında ve pasta dolabı uygulamasında her zaman yüksek ve gelişmiş teknolojilerin kullanılmasında öncü olmuştur.
http://www.tokeller.com

9 - doruk endüstriyel soğutma    PR:-1
endüstriyel soğutma sistemlerinde, kurulum montaj ve servis alanında soğutma sektörene hizmet vermektedir. soğuk hava depoları, ticari dolaplar, buz makinaları vb. firmamız 2013 yılında imalat alanındada hizmet vermek için faliyet göstermektedir.
http://www.doruksogutma.net

10 - ANKARA SOGUTMA LTD. ŞTİ    PR:-1
ANKARA SOĞUTMA ticari faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana �temiz ticaret� anlayışı ve �dürüst, ilkeli� meslek etiği çerçevesinde hareket etmiştir. ANKARA SOĞUTMA İsminin getirdiği sorumlulukları her şeyden üstün tutan ANKARA SOĞUTMA LTD. ŞTİ. , toplumsal değerleri yaşatmak ve ticaret ahlakını korumak için sektörün üzerine düşen tüm görev ve yükümlülüklerin bilincindedir. Bu anlayışla ürettiğimiz ürünlerde mükemmele ulaşmayı hedefleyerek çağdaş bir çizgide ürünler tasarlamış ve tesisler kurmuştur. Firmamız her geçen gün bünyesine yeni ekipmanlar katarak daha yenilikçi ve kullanışlı ürünler üretmeye devam etmektedir. Yenilikçi yaklaşımlar ve sorunlarınıza çözüm bularak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen firmamızın sitesini ziyaret ettiğiniz ve vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz
http://www.ankarasogutma.com.tr

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Sanayi Buzdolapları Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.