Rehber : Maden ve Metal Sektörü : Petrol Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Petrol Firmalarının Listesidir.

1 - elicelik ticaret    PR:4
şirketimiz aydın merkezde hizmet vermektedir. BİZİMGAZ VE ŞIRLAN SU bayiligi yapmaktayız. telefon numaralarız:0256 213 00 75 bayi yetkilimiz SULEYMAN ELİCELİK
http://www.bizimgaz.com.tr

2 - ERENKAR PETROL MADENCİLİK LTD.    PR:2
ERGAZ ASYA SU SAKARYA BÖLGE BAYİLİĞİ KÖMÜRCÜLÜK ERENKAR TORBA KÖMÜR İMALATI (ÇAN, TUNÇBİLEK, SİBİRYA, SOMA)
http://www.erenkar.com

3 - Bahar Petrol Ürünleri & Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.    PR:2
Firmamız, işyerlerine motorin servisi yapar. . .
http://www.freewebs.com/baharpetrol

4 - AKTEK TEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.    PR:2
AKTEK TECHNOLOGY PRESENTS INNOVATIVE SOLUTIONS - AKTEK TECHNOLOGY is a manufacturing , erection and turn-key assembly company which provides services in Turkey. Team of AKTEK TECHNOLOGY is combination of high level , experienced technical staffs who have references in Oil&Gas , Process and Manufacturing industries. AKTEK Folding Stairs Photos New Aktek Folding Stairs Photo All rights included. Aktek Engineering © 2009 www. aktekeng. com firma ekle aluminium roof , pressure vacuum relief vent , va
http://www.aktektechnology.com

5 - biozel bitkisel yakıt biodizel imalatı    PR:2
biozel biodizel dizel bitkiselyakıt mazot yakıt temizyakıt
http://www.biozel.com.tr

6 - IRKAY PETROL    PR:0
IRKAY PETROL ve INS. SAN. TIC. LTD. STI. - Benzin, Motorin, Eurodizel, LPG, vs. toptan ve parekende satışı. .
http://www.irkay.com

7 - Lukoil Yılmaz Petrol    PR:0
Firmamız... 1953 Yılında YOZGAT İlinde SHELL Akaryakıt Bayisi Olarak Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. 1996 Yılından İtibaren Sektördeki Hizmetine PETLİNE Bayisi Olarak Devam Etmiştir, Ve Sektördeki Adı Güvenilir Akaryakıt Bayisi olarak halkımız tarafından tescillenmiştir, ve Bu İtibarını koruyarak günümüzde Genç ve Profesyonel yönetimi ile 2015 Yılında Akaryakıt İstasyonumuzu Günümüz Teknolojisi Yenileyerek Modern bir hale getirip LUKOİL Bayisi olarak Devam etmektedir.
http://www.yilmazpetrol.net

8 - Yeşil Yıldız Lpg    PR:-1
1996 Yılından Bugüne Kadar LPG Sektöründe Hizmet vermekten Kıvanç Duymaktayız. 13 Yıldır Edindiğimiz Tecrübeyi Sizlerle Paylaşmaya Mutluluk İçinde Devam Etmekteyiz. 1996 Yılından Bugüne Kadar LPG Sektöründe Hizmet vermekten Kıvanç Duymaktayız. 13 Yıldır Edindiğimiz Tecrübeyi Sizlerle Paylaşmaya Mutluluk İçinde Devam Etmekteyiz.
http://www.yesilyildizlpg.com

9 - Erhan Fueloil    PR:-1
Erhan Petrol kaliteli ürünlerle en ekonomik çözümleri hızlı kesintisiz ve dürüst bir biçimde sunan saygın bir firma olarak fiyatı ve performansı en iyi ürünü dogru yerde, dogru zamanda sizlere ulaştıracaktır.
http://www.onlinefueloil.net

10 - Go Yakıt    PR:-1
Go Yakıt yeni nesil akaryakıt istasyonu Türkiye\'nin bir çok noktasındaki şubeleriyle hizmet vermeye başlamıştır. Yenilikçi servis anlayışıyla yola çıkan Go Yakıt büyümesini hızlı bir şekilde devam ettirmektedir.
http://www.goyakit.com.tr

11 - ergil grup inşaat    PR:-1
petrol depolama tesıslerı, alev tutucu , yüzer tavan, piğ kovan, ı korozyon, katodık koruma , yüzer emme kolu , pv valf ımalatı, yapmaktayız , petrol depolama tesıslerı, montajı biodizel depolama tesıslerı, ergil grup , petrol boru hatları, dogalgaz boru hatları tutya, titanyum,
http://www.ergilgroup.com.tr

12 - Zhejiang Xinhai Valve Manufacturing Co., Ltd.    PR:-1
Internationally renowned Zhejiang Xinhai Valves Manufacturing Co. , Ltd. set up production bases in Zhejiang, China valve industry, is one of China\'s leading industrial and general valves manufacturers and suppliers.
http://www.xhvalves.com

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Petrol Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.