Rehber : Endüstriyel Ürünler : Güç Transferi Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Güç Transferi Firmalarının Listesidir.

1 - ONARAN ELEKTRİK&BOBİNAJ    PR:3
emsa, honda, jeneratör, yetkili, servis, alternatör, portatif, dizel, alternatör, kva
http://www.onaranelektrik.com

2 - Grup Transmisyon Kayışları    PR:2
Konveyör Bantlar, Transmisyon Kayışları, teflon Kumaşlar, Hava Filitreleri
http://www.grup-tr.com

3 - Özay Jeneratör    PR:0
özay jeneratör, jenerator, kva, erkan aygın, mustafa özdemir, twindisc, cummins
http://www.ozayjenerator.com

4 - TYREX ENERGY    PR:-1
Çevreyi ve dünyanın geleceğini koruyan alternatif enerji kaynaklarını kullanan projeleri geliştiren şirketimiz, rüzgar enerjisi ve güneş enerjisiyle işleyen iklimlendirme (ısıtma ve soğutma), elektrik enerjisi için kaynak oluşturma projelerini her çapta ve dünyanın bir çok noktasında dünyanın geleceği ve maliyetlendirme avantajı için yönetiyor. Şirketimiz, dünyada hızla ilerleyen faaliyet konusundaki teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.
http://www.tyrexenergy.com

5 - GMC MACHINERY INDUSTRY TRADE Co., LTD.    PR:-1
We are manufacturing power transmission components since 1960 , and decided to establish the company of GMCTECH with experience of years and knowledge as a new investmentOur people aimed to be leader owing to endeavouring R&D focused and qualified product workshops. Product of GMCTECH manufactured like as compass with the purpose of additional efficiency in our customer’s companies. Our company start working with care, knowledge and the lastest devolopments in power transmission business and serve the most qualified products with professional staff to valuable customers. At the result GMCTECH will contiune to add value to Turksih Industry owing to all benefits of being modern power transmission compnents manufacturer. PRODUCTS: Pulley, V Belt Pulley, V Pulley, Taper Lock, Taper Bushes, Lift Pulleys, Flat Pulley, Vals Pulley, Couplings, Bastion Pulley, Bastion Gear, Ball Bearing Housings, Bearing Housing, Drum Bearing, Bushing, Poly V Pulleys, Taper Bore Sprockets, Taper Lock Sprockets, Sprockets Plate Wheel, Sprockets, Capt Locks, power transmission equipments.
http://www.gmctech.com.tr

6 - Dişli Dünyası    PR:-1
HAKKIMIZDA ayna Mahruti Dişli Resim Dişli ve makina yedek parça konusunda sizlere kaliteli hizmetler sağlamayı amaç edinen Dişli Dünyası, dişli imalatı konusunda, dişli açma işleminden, dişli taşlamaya ve dişli tasarımına kadarki tüm dişli üretim süreçlerinde uluslararası standartlarda (DIN, ISO, SEA) üretim yapılmasına dikkat etmektedir. Üretim için dişli numunesi veya dişli teknik resim ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önemli amacımızdır. Ürün çeşitlerimizi: Otomotiv dişlileri, traktör ve tarım makineleri dişlileri, tekstil makineleri dişlileri, pompa dişlileri, şanzıman difransiyel dişlileri, kamyon dişlileri, redüktör kutusu dişlileri, otomotiv aks istavroz dişlileri, gıda makinesi dişlileri, inşaat makinesi dişlileri, ambalaj makinesi dişlileri, iş makineleri ayna mahruti dişli, plastik grubu dişliler, kestamit dişliler, fiber dişliler, derlin, cnc makina dişlileri, torna dişlileri, azdırma dişlileri, fellow tezgahları dişlileri, ile endüstrinin bir çok alanın da kullanılan dişli çeşitlerinden oluşmaktadır. Dişli Dünyası ayna mahruti dişli ve diğer dişli çeşitlerinin imalatını istanbulda yapmaktadır. Dişli konusunda malzeme seçiminde en son üretim noktasına kadarki tüm süreçte en iyi kaliteyi sağlama gayreti içindeyiz. Bizden kaynaklı oluşan dişli sonunları karşısında ürünlerimiz garanti kapsamındadır.
http://www.dislidunyasi.com

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Güç Transferi Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.