Rehber : Maden ve Metal Sektörü : Değerli Madenler Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Değerli Madenler Firmalarının Listesidir.

1 - kuyumcum    PR:1
kuyumcu kuyumcum kuyumculuk altın gümüş
http://www.kuyumcum.4t.com

2 - can metal san ve tıc ltd şri    PR:1
paslanmaz çelık rulo. dilme. fırcalama hattıve pas celık hurda ıhracatı
http://www.canmetalsan.com.tr

3 - Akmaş Madencilik Nak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.    PR:1
Akmaş Madencilik olarak hammanyezit madeni üretimi yapmaktayız. İstenilen kalitede, ebatta ve miktarda manyezit madeni ocaklarımızdan temin edilir.
http://www.akmasmaden.com.tr

4 - şifalı taşlar, FAYDALI TAŞLAR    PR:0
şifalı taşlar, FAYDALI TAŞLAR, şifalı taş, şifalı taşlar, faydalı taş, faydalı taşlar, taş, taşlar, doğal taş, doğal taşlar, gerçek taş, gerçek taşlar, değerli taş, değerli taşlar, çakra, çakralar, burç, burçlar, burçlar ve taşlar, taşların şifalı gücü, taşların şifa gücü, güçlü taş, güçlü taşlar
http://www.faydalitaslar.com

5 - MUSTAFA ÇUBUKLU MADENCİLİK    PR:0
MADENCİLİK YER ALTI TEKNIK ARAMA METAL BAKIR KROM
http://WWW.mustafacubuklu.com

6 - AYDINLAR MADENCİLİK İNŞ.HAYV.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ    PR:-1
SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ. . . Söve kumları, Arıtma Kumları, Döküm kumları, Raspa Kumları, Yapı kimyasalları kumları, Yüzey sertleştiricisi kumları, Kuvars kumu, Bazalt, Silis kumu, Korunt, Grit, Organik gübre ve peyzaj ürünleri en uygun fiyatlarla firmamızda.
http://www.aydinlarmadencilik.com.tr

7 - Pamukcu Sarrafiye    PR:-1
ilkelerinden vazgeçmeden bugünlere geldik. Geçen zaman içinde daima öncü, yenilikçi ve marka olmayı kendimize prensip edinip; bu yolda istikrarlı biçimde ilerlemekteyiz. İlk günden bu yana girişimciliğe olan inancımızı, yenilikçi ve yaratıcı bakış açımızı yitirmedik.
http://www.pamukcu.com

8 - talia jewelry    PR:-1
Talia jewelry uzun yillarin verdigi tecrubesi ile çin`in Guangzhou bolgesinde. 55-100 kisilik ekibi ile imalat ve toptan uretim yapmaktadir. Türkiye, Rusya, Amerika, Tayvan, Akrika ulkeleri ile calismakta. Guven ve Kalite anlayisi ile yolumuza devam ediyoruz. amacimiz ayni anlayis ile, siz musterilerimize beraber uzun yollari katletmektir. Küpeler, Yüzükler, Bilezikler. Pırlanta Takılar, Pırlanta Kolye, Pırlanta Yüzük, Elmas Küpeler. Pırlanta küpeler , Pırlanta bilezikler , Elmas bilezikler, Elmas Küpeler.
http://www.taliagold.com

9 - Silissan    PR:-1
Silis kumu farklı endüstri kollarında kullanılan önemli hammaddelerden biridir. SİLİSSAN olarak üretmiş olduğumuz Silis Kumlarını piyasa taleplerine uygun olarak istenilen elek aralığı ve AFS değerlerine göre siz değerli müşterilerimizin taleplerine sunmaktayız.
http://www.silissan.com

10 - çankırı madencilik mühendislik ve proje ofisi    PR:-1
Dünyada çok az bulunan katkısız , işlem görmemiş doğal sodyum bentonit üretimi ve satışı. bentonit, na-bentonit, sodyum bentonit, doğal bentonit, katkısız bentonit, işlem görmemiş bentonit, döküm bentoniti, sondaj bentoniti, ağartma bentoniti, bentonit kömür talk manganez Döküm kumu ve paletleme İlaç Sanayii Gübre Sanayii Boya Sanayii Lastik Sanayii Kağıt Sanayii Seramik Sanayii Sondajlarda Gıda Sanayii Berraklaştırma İşleminde Ağartma İşleminde(Yağ Sektöründe) l, kil Katkılı ve doğal bentonit ürünlerimizle sondaj firmalarına hizmet vermekteyiz.
http://www.cankiriprojeofisi.com

11 - Türkoğlu Metal    PR:-1
TÜRKOĞLU TİCARET METAL SANAYİ 1973 yılında PİRİNÇ, SARI ve BAKIR hurdalarının ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup Türkiyenin önde gelen metal hurda alım satım şirketlerindendir. Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışama sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. Yıllardır metal maden sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır. Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Saygılarımızla Türkoğlu Ticaret. . .
http://www.turkoglumetal.com

12 - İzmir hurda    PR:-1
izmir hurda metal hurda alım satım sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamız faliyetine lisanslı olarak devam etmektedir internet sitemizden günlük fiyatlar piyasa analizleri ve demir fiyatlarını takip edebilrisiniz
http://www.izmirhurda.com.tr

13 - Talat Kuyumculuk    PR:-1
Altın, Gümüş, Pırlanta, Elmas, İnci ve Saat modellerinin satışının yapıldığı firmanın internet sitesi. İnternet sitesinde online satış yapılmaktadır. Ürünler aynı gün kargo ve talat kuyumculuk güvencesinde gönderilir.
http://www.talatkuyumculuk.com

14 - dardania uygulama tasarım granit ltd şti    PR:-1
Çanakkale ezine ilçesinde her ebatta veya serbest boyda döşemelik granit taş kesimi ve 4x6 dan 10x20 kadar küp taş imali granit ve bazalt küp taş ayrıca 2 lik çilalı basamaklık küpreşte denizlik iç mekan döşemelik bergama ve ezine koçeli tasımız mevcuttur
http://www.dardania.com.

15 - NOVAROMA    PR:-1
GÜMÜŞ BİLEKLİK YÜZÜK KOLYE BROLOG KOL DÜMESİ VE DİĞER ÜRÜNLER. NOVA ROMA ÜRÜNLERİ ESKİ ÇAĞ GELENEKLERİNDEN ETKİLENMİŞ OLUP MODERN YAŞAM VE TARİHİN HARMANLAŞMASINDAN ORTAYA ÇIKMIŞTIR. ÜRÜNLERDEKİ HERBİR PARÇA USTA İŞÇİLİK BECERİLERİ İLE ÖZENLE YARATILMIŞ GÜMÜŞ ALTIN VE BRONZUN BİRBİRLERİYLE ETKİLŞİMLERİ SAĞLANMIŞTIR.
http://www.nova-roma.com

16 - Tradinoks Paslanmaz Çelik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti    PR:-1
Paslanmaz çelik hammadde rulo plaka boru çubuk 304, 316, 340 kalite ithalat ve yurtiçi peşin ve vadeli satışı. İthalatçı olmamızdan ve stoksuz çalışmamızdan dolayı daha uygun ve ucuz malzeme temin edebilmekteyiz. Ayrıca ithalat yapabilecek güçteki firmalara paslanmaz çelik listeleri tedarik ederek ithalat ve gümrük danışmanlığı yapmaktayız.
http://www.tradinox.net

17 - kurbensan    PR:-1
bentonit kömür talk manganez Döküm kumu ve paletleme İlaç Sanayii Gübre Sanayii Boya Sanayii Lastik Sanayii Kağıt Sanayii Seramik Sanayii Sondajlarda Gıda Sanayii Berraklaştırma İşleminde (Şarap, Meyva Suyu, Bira) Ağartma İşleminde(Yağ Sektöründe)
http://www.mikronizemadenler.com

18 - turk iran stars company    PR:-1
sirketimiz iran`da faaliyet gosteren maden - enerji sirketidir. . 2008 yilindan bugune kadar basarili cizgisiniz korumakta ve basarilarini hergecen gun arttirmaktadir. . sirketimize ait maden sahalarindan elde ettigi vermikulit, komur, traverten, demir cevheri ve florit madenleri satislarimiz devam etmektedir. . vermikulit madenimiz icin turkiyede temsilcilik verilecektir. . ilgili sirketlerin analiz, numune ve fiyat talebi degerlendirmeye alinacaktir. . sirketimizle isbiriligi yapacak Turkiye sirketlerine duyurulur. . Ayrica iran gibi zor ve potansiyle bir bolgede yapacaginiz maden calismalarinda sirketimizden hizmet alabilirsiniz. .
http://www.sticompany.org

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Değerli Madenler Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.